На телекомунікаційних мережах загального користування зафіксовано 4214 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку

 | 20.52
>Минулого тижня на мережах операторів зв’язку проведено вимірюваня параметрів телекомунікаційних мереж загального користування та виявлено 4214 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Всі порушення припадають на мережі мобільного зв‘язку.

>Також за цей період фахівці УДЦР підготували 13 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 526 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 566 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 637 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

>Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 58 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 140 незаконно діючих пристроїв. Відтак, найбільше порушень на минулому тижні виявлено в Києві та Київській області – 28, на Одещині та Полтавщині – по 25. Також виявлено та усунено дію 61 джерела радіозавад.

>Спеціалістами УДЦР складено 89 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

>За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За минулий тиждень до бази даних внесено 43 233 міжнародних ідентифікаторів. Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *