Перша серед перших, плата напівбог — X99A GODLIKE GAMING

 | 12.10

X99A GODLIKE GAMING

MSI анонсує найпотужніше ігрове рішення на X99 — материнську плату X99A GODLIKE GAMING. Завдяки Killer DoubleShot-X3 Pro, підключенню Turbo M.2, у два рази швидшому USB 3.1 Type-А та Type-С та зовсім новій функції для геймерів MYSTIC LIGHT X99A GODLIKE GAMING стала найпотужнішою материнською платою, щоб служити вам в бою вірою на правдою.

Ваш стильний ПК з RGB LED підсвіткою Mystic Light

X99A GODLIKE GAMING Mystic Light

MSI X99A GODLIKE GAMING — перша в світі материнська плата з RGB LED підсвіткою, що підтримує більше 2000 кольорів та безліч запрограмованих стилів, таких як дихання, миготіння або маяння. Зробіть ваш ПК палаючим, мов вогонь, або холодним, як крига. Саме ви керуєте цим. Просто виберіть будь-який з кольорів з палітри, щоб задовольнити потреби у дизайні вашої систем. В один клік змініть його на інший за допомогою простого у використанні додатка Mystic Light APP для ПК, телефону або планшету, щоб ваш комп’ютер виглядав абсолютно по новому! З 2048 різними кольорами та сімома різними режимами підсвітки Mystic Light забезпечує геймерам нескінченні можливості персоналізації своєї ігрової машини.

DoubleShot-X3 PRO, поєднання новітнього Killer 1535 Wi-Fi та Dual-LAN

Killer DoubleShot-X3 Pro включає два контроллери Killer™ Ethernet та один Wi-Fi адаптер Killer™ 1535, що працюють разом як частина безпрецедентного рішення для високошвидкісної локальної мережі. Killer Network Manager вирішує, на якому підключенні працюють програми для оптимізації ігрового трафіку. Це дасть вам максимальну пропускну здатність до 2,867 Гбіт/с. Крім того, новітній Killer™ 1535 Wi-Fi АС забезпечує важливу технологію для геймерів під назвою ExtremeRange™. ЕtremeRange™ включає в себе передачу направленого проміня, підтримку MU-MIMO та зовнішніх підсилювачів — це все забезпечує геймерам до 2.4x кращу мережеву стабільність та на 25% більшу продуктивність бездротового з’єднання. З останньою Killer™ 1535 Wi-Fi АС геймери можуть скористатися різними мережевими технологіями як під час ігор, так і потокової передачі відео.

Божественна якість звуку з Audio Boost 3 PRO

Насолоджуйтесь найкращим та найчистішим звуком через Audio Boost 3 PRO. Новітня технологія Audio Boost 3 PRO поставляється разом з розкішним ЦАП Hi-Fi ESS 9018K2M, забезпечуючи якість звуку студійного класу на борту материнської плати! Ця висококласна інтегрована звукова карта забезпечує 120 дБ SNR та 192 кГц/32-біт якість звуку за допомогою спеціального 6,3 мм стереовиходу для навушників. Audio Boost 3 PRO робить все можливе, щоб ви домінувати на полі бою за допомогою кристально чистого звучання та точкового позиціонування.

З Nahimic насолоджуйтесь звуком, що розширює межі реальності

X99A GODLIKE GAMING Nahimic

На самому вістрі інновацій, технології звуку Nahimic були схвалені за їх якість та точність в проектах, здійснюваних у військовій сфері, а також авіаційній промисловості. Тепер вони хочуть зробити щось значуще в світі ігор, ставши наступною складовою вашого смертельного арсеналу. Nahimic надає найбільшу вагу вашому досвіду як користувача, пропонуючи вам затребувані ігрові переваги: Virtual Sound, Voice Leveler, Bass Boost, Noise Gate та Reduction і HD Audio Recorder. Нарешті Nahimic вперше відкриває свій HD Audio Recorder для користувачів: ця функція дозволить вам насолоджуватися звуком студійної якості та інтегрувати його під час свого стріму — і все це в один клік!

Скористайтеся перевагами рішень для зберігання даних наступного покоління

Насолоджуйтесь блискавично швидким завантаженням системи та шалено швидким завантаження додатків та ігор з материнських платMSI GAMING. Оскільки стандарт SATA-Express «мертвий», бо досі немає пристроїв на ринку, компанія MSI пропонує цілком нове покоління інтерфейсів для високошвидкісної системи зберігання даних за допомогою Turbo М.2, Turbo U.2 та в два рази швидший USB 3.1. Turbo M.2 передає дані через інтерфейс PCI Express 3.0 x4 зі швидкістю до 32 Гбіт/с, що робить його в 5x швидше, ніж SATA 3.0 рішення. З платою розширення Turbo U.2, яка підходить у слот M.2, X99A GODLIKE GAMING також підтримує останні та найбільш високошвидкісні SSD-накопичувачі, такі як нова серія Intel 750. Завдяки підтримці NVMe швидкість передачі даних досягає небаченого рівня. В результаті інноваційних розробок X99A GODLIKE GAMING також пропонує інтерфейси USB 3.1 Type-A та Type-C для найбільш зручних та швидкісних мобільних рішень зберігання даних.

Створена для оверклокінгу з запатентованим Turbo Socket

X99A GODLIKE GAMING Mystic Light Turbo Socket

Маючи багату історію підкорення світових рекордів та успадкувавши від легендарної серії материнських плат ОС більшість унікальних особливостей, X99A GODLIKE GAMING має все, що потрібно справжній платі чемпіона. Запатентований роз’єм Turbo Socket — одна з ознак, що знімає всі обмеження за допомогою додаткових контактів (2036 в цілому) для кращого розгону екстремальних процесорів Intel®. Turbo Socket дозволяє досягати більш високих частот пам’яті DDR4, нижчої латентності та підвищення стабільності при розгоні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *