Понад 1000 дозволів на експлуатацію РЕЗ видано фахівцями УДЦР за минулий тиждень

 | 20.39

Фахівці УДЦР за минулий тиждень підготували три висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 935 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1192 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 22 дозволи на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 38 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 108 незаконно діючих пристроїв.

Відтак, найбільше порушень на минулому тижні виявлено на Дніпропетровщині – 36, у Києві та Київській області – 33, на Миколаївщині – 17, Одещині – 15. Також виявлено та усунено дію 34 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 97 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За період із 7 по 13 квітня до бази даних внесено 1493 міжнародних ідентифікатори.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *