УДЦР отримав від операторів мобільного зв’язку понад 14 тис. заявок на розгортання мережі 3G

 | 18.53

Станом на 30 травня фахівці УДЦР отримали від операторів мобільного зв’язку 14 365 заявок на розгортання мережі 3G, на підставі яких видано 11 834 висновки щодо ЕМС РЕЗ та 10 683 дозволи на їх експлуатацію.

За минулий тиждень спеціалісти УДЦР також підготували чотири висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 434 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 6120 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 46 дозволів  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку фахівці УДЦР провели вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 8064 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

За період з 19 по 25 травня підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 17 порушень умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів, а також 35 незаконно діючих пристроїв. Також виявлено та усунено дію 59 джерел радіозавад.

Найбільше порушень на минулому тижні виявлено в Хмельницькій (15), Кіровоградській (11) областях, а також на Київщині (11).

Спеціалістами УДЦР складено 69 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За тиждень до бази даних внесено 15 749 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *