Танкові підрозділи України оснащуються радіостанціями Aselsan

 | 10.40

У відповідності до Державної програми розвитку озброєння та військової техніки завершується переоснащення однієї з бригад оперативного командування «Північ» радіостанціями УКХ діапазону Aselsan. Радіосистеми компанії інстальовані на бойовій техниці, що входить до складу бригади.

Танкові підрозділи України оснащуються радіостанціями Aselsan

Одним із завдань, яке вирішували інженери турецької компанії у рамках співпраці — підтримка їх радіозасобів стандарту DMR (Digital Mobile Radio). Це дає можливість забезпечити оперативну взаємодію українських підрозділів, на озброєнні яких перебувають станції виробництва Aselsan і Motorola. Встановлена ​​на бойових машинах система зв’язку задовольняє всім вимогам, що стосуються ергономіки та можливостей функцій управління, які пред’являються до подібних рішень.

Розпочато роботу щодо навчання особового складу підрозділів зв’язку бригади, а в подальшому і решти військовослужбовців по порядку використання та експлуатації зазначених засобів зв’язку іноземного виробництва.

Кінцевими результатами роботи є на кінець серпня організувати радіомережу бойового управління на радіостанціях Aselsan, в тому числі і при виконанні завдань в ООС.

Нагадаємо, що радіосистеми УКХ-діапазону компанії Аselsan стали переможцями в порівняльних випробуваннях, які завершилися в ЗСУ влітку 2017 року. Восени того ж року в Києві було відкрито навчальний центр компанії. За цей час між Україною і керівництвом Аselsan підписаний ряд угод про співпрацю, які включали як плани відкриття спільного виробництва, так і передачу технологій.

Компанія Aselsan була створена у 1975 році з метою задовільнити потреби турецьких збройних сил Turkish Armed Forces в системах зв’язку за рахунок розвитку національних потужностей і мінімізації залежності від зовнішніх постачальників. Aselsan — одна з найбільших компаній оборонно-промислового комплексу Туреччини, розробляє і реалізує проекти за п’ятьма основними напрямками: комунікаційні та інформаційні технології; технології оборонних систем; мікроелектроніка, оптика для засобів наведення і Електрооптика; радіолокаційні та радіоелектронні системи; транспортна безпека, енергетика та системи автоматизації.

В даний час ОПК України розвиває співпрацю з Туреччиною і в інших напрямках.

Танкові підрозділи України оснащуються радіостанціями Aselsan
Танк Т-64БВ командира танкового батальйону. Радіостанція Aselsan, дві одиниці Дальність зв’язку 20 км.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *