VW перестане випускати Passat, Tiguan та T-Roc суто з ДВЗ вже з 2026 року. На заміну прийдуть гібриди та електрички

 | 11.00

VW e-golf

Генеральний директор бренду Volkswagen, Томас Шефер, розповів про те що VW близька до того, щоб припинити створення нових автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння.

Пізніше цього року Volkswagen має намір запустити моделі наступного покоління Passat (тільки у кузові універсал) та Tiguan.

У 2024 році з’явиться новий Tayron (компактний кросовер для Китаю), а у 2025 –  оновлений T-Roc. Це будуть останні автомобілі з ДВЗ наступного покоління, які будуть доступні у 2030-х роках.

Лінійка Golf вже не матиме моделі нового покоління з ДВЗ. 2024 року планується представити оновлену версію нинішньої моделі, щоб зберегти автомобіль конкурентоспроможним до кінця десятиліття. Дев’ятого покоління Golf із бензиновими/дизельними двигунами не планується.

У 2026 році очікується поява компактного електричного кросовера, який може отримати назву ID.Tiguan. Компанія має намір зберегти добре відомі назви в епоху електромобілів, тому моделі Golf і Tiguan не зникнуть разом із закінченням епохи ДВЗ.

Volkswagen ID.3 2023

Також Шефер натякнув на можливе близьке зняття з виробництва моделі Polo. Річ у тім, що майбутні норми викидів Євро-7 зроблять компактний автомобіль надто дорогим після додавання гібридної силової установки.

Хоча керівництво VW не відкидає можливості перегляду планів «якщо до 2026 чи 2027 року світ розвиватиметься зовсім інакше, ніж очікувалося».

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.